ÜCRETSİZ ÜYELİK VE 300 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
My Menu
Sepetim
Toplam : TL
Vergi : TL
Genel Toplam : TL

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Temelleri 1860 yıllarında atılan adet kabının günümüze uyarlanması hayali ile 2018 yılında Ar-Ge çalışmalarına başlayan Era Group kadın girişimi olan bir aile şirketi olarak 2022 yılında doğmuştur. Uzun Ar-Ge çalışmalarının sonucun da Türkiye’nin ilk ve tek yerli adet kabı markasını Era Cup markası ile menstual atıkların oluşturduğu kirliliği önlemek ve Kadınların daha konforlu bir döngü yaşaması için çalışmaktadır. Beraber projeler yürüttüğü sivil toplum kuruluşlarına her geçen gün yenilerini eklerken çevre bilinci ve çevreye olan duyarlılığın artması için çalışmalarına devam etmektedir.

 

Sosyal platformlarda eramenstrualcup, eraearstick ve eraistcom isimleri ile ailesine katılan tüm üyerine 7/24 destek verirken onları birer müşteri olarak değil ailesinin bir parçası olarak görmekte ve tüm soru ve sorunlarını yanıtlarken bu duyarlılıkla hareket etmeyi bir politika haline getirmiştir.

 

Era Group kısa bir sürede bünyesine kattığı birçok ürünü ile Eraİst markası adı altında birleştirmiştir. Era ailesi büyüyerek yoluna devam etmektedir. “Güçlü kadınlar her zaman güçlü kalmalı.” Era Group her zaman yanınızda.

whatsapp icon
0
icon
icon
Ürün Sepete Başarıyla Eklendi
Ürün Favori/Beğeni Listesine Eklendi