ÜCRETSİZ ÜYELİK VE 300 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
My Menu
Sepetim
Toplam : TL
Vergi : TL
Genel Toplam : TL
Neden Era Stick ?

NEDEN ERA STİCK?

 

Hepimiz kulağımızın kirlenmesinden rahatsız olmaktayız; gerek dış etkenlerden gerekse kendi öz salgısından kaynaklı olan kulak kirimizi temizlemek için bazen yanlışta olsa çeşitli yollara başvurmaktayız. Era stick tam olarak bu yanlış olan uygulamaların kullanılmasını azaltmak amaçlı üretilmiş Yerli bir üründür.

 

Düşünülenin aksine pamuklu kulak temizleme çubuğu, kulağın iç kısmını temizlemek için değil; kulak kepçesinde bulunan kıvrımları temizlemek için kullanılmalıdır. Pamuklu kulak temizleme çubuğu ve sert uçlu (tığ, örgü şişi, kalem ucu, anahtar vb.) gereçlerinin kulak deliğine sokulması, kulağın dışına doğru bulunan buşonun kulak zarına doğru itilmesine yol açmakta bu da enfeksiyon riskini artırmakta ve kulağın doğal bir süreç içinde buşonu kulak dışına atmasını zorlaştırmaktadır. Ayrıca serumen adlı verilen kulak salgısının da kulak içinden alınmasına neden olarak kulak zarını toz gibi dışarıdan gelecek yabancı partiküllere karşı savunmasız bırakmasına neden olur. Bu sebeple pamuklu kulak temizleme çubuğu ve sert uçlu (tığ, örgü şişi, kalem ucu, anahtar vb.) gereçler kullanılması kulak sağlığı açısından ciddi tehlike doğurduğundan kullanılmamalıdır.

 

Era stick tamamen insan sağlığına zararsız olan silikondan üretilmiştir. Kesinlikle plastik veya benzeri doğaya ve insan sağlığına zararlı hammaddeler içermemektedir. Diğer temizleme ürünleri gibi kulağın dışına doğru bulunan buşonun kulak zarına doğru itmez. Era stick patentli tasarımı sayesinde kulağın içine sokarak çevrilmesi ile kulakta bulunan kurumuş veya sıvı halde bulunan kiri kendi üzerine toplar. Duş sonrası kullanılması temizliğin daha da verimli olmasını sağladığı için duş sonrası kullanımı önermekteyiz. Era stick tek kullanımlık ürünlerin aksine silikon yapısı sayesinde doğru temizlik ve kullanım ile uzun yıllar kullanılabilmektedir. Bu sayede doğa dostu ve ekonomik bir üründür. Minimal ve kendinden kapaklı bir ürün oluşu sayesinde her yerde kolaylıkla taşınabilmektedir. Özellikle işitme cihazı kullanan, su sporları ve tozlu işler ile uğraşan insanların çok tercih ettiği bir üründür. Kampta, tatilde, seyahat ve yolculuklarda, spor ve yüzmede her an yanınızda ve elinizin altında kullanabileceğiz bir ürün. Era stick deneyimini mutlaka yaşamalısınız.

whatsapp icon
0
icon
icon
Ürün Sepete Başarıyla Eklendi
Ürün Favori/Beğeni Listesine Eklendi