ÜCRETSİZ ÜYELİK VE 300 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
My Menu
Sepetim
Toplam : TL
Vergi : TL
Genel Toplam : TL
Neden Era Cup ?

NEDEN ERA CUP?

 

Daha özgür, Daha Mutlu!

Era Cup kadın anatomisine uygun tasarımı, medikal silikonun yumuşak ve anti bakteriyel yapısı sayesinde gün içindeki her türlü fiziksel aktiviteniz için kullanabilirsiniz. Denize girmek, yoga yapmak, dans etmek, spor yapmak,  bisiklete binmek, kamp yapmak, seyahat etmek ve daha birçok aktiviteniz için kaygılarınızı ve korkularınızı unutun. İstediğiniz her şeyi giyebilir ve her zaman olduğunuz gibi özgür olabilirsiniz. Size sadece hayattan zevk almak kalsın.

 

Sızıntı yok, korku yok

Ped veya tamponların belirli bir emme doygunluğu vardır ve bu noktaya ulaştığında kanı ememez ve sızıntı yapmaya başlar. Era Cup ise 12 saat aralıksız kullanım süresi ve doğru kullanım ile sıfır sızıntı sağladığı için size sadece bu mutluluğu yaşamak kalıyor. Artık sık kontrollere gerek yok. Era Cup’ ınızı 12 saate kadar kontrol etmeden kullanabilirsiniz. Böylelikle ped ve tampondan çok daha fazla hacme sahip Era Cup ile gün içinde ya da gece uyurken sızıntı stresi yaşamamanın huzuru sizin olsun.

 

Daha sağlıklı bir periyot!

Ped ve tamponlarda sentetik maddeler çok fazladır. Bu maddeler emici özelliği sebebi ile vajinadaki doğal dokuyu yok eder ve ph değerini değiştirir. Bununla beraber vajina enfeksiyonlara daha açık hale gelir. %100 medikal ve yumuşak silikondan üretilen Era Cup ise vücudun ph dengesini bozmadığı gibi alerjen madde içermez. Vajina florasını bozmayan Era Cup size sağlıklı bir periyot sunmaktadır.
Kesinlikle BPA, Lateks ve kimyasal ve zararlı boya içermez!

 

Kötü koku olmadan!

Regl döneminin korkulu rüyası olan o belirgin kokuyu bilmeyenimiz yoktur. Ped veya tampon kullanımında, adet kanı havayla temas etmektedir. Bu temas ile birlikte oksitlenme başlar ve bu oksitlenme sonucu koku oluşur. Era Cup doğru yerleştirildiği takdirde hafif bir vakum etkisi ile kanın havayla temasını tamamen keser. Bu vakumlu etkisi ile hava geçirmezliği kokusuz ve hijyenik bir periyot geçirmenizi sağlar.

 

Cüzdanınız ile dost!

Bir şey alırken en iyisini almak isteriz. Bununla beraber en iyisine daha az ödeme yapmak mükemmel olmazmıydı. Era Cup’ ı satın almak başlangıçta maliyetli gibi görünse de uzun vadede karınız çok büyük olacaktır. 1 yıllık ped yada tampon için harcadığınız tutarın çok altında bir tutarla doğru kullanım ile 10 yıla kadar kullanabileceğiniz bir ürüne sahip olacaksınız. Geleceğinize yatırım yapma zamanınız gelmedi mi ?

Doğa ve Çevre dostu!

Tek kullanımlık ürünleri bırakmanın zamanı gelmedi mi? Her yıl tek kullanımlık ürünlerin çevreye verdiği zararın hepimiz farkındayız. Bu atıkların ciddi bir oranını menstrual atıklar oluşturmakta. Medikal Silikon, yeryüzünde en çok bulunan ikinci mineral olan ve çevreye zararı olmayan bir tür kum olan kuvarstan türetilmektedir. %100 medikal silikondan üretilen Era Cup, Ped ve tampon gibi tek kullanımlık seçeneklerin yanında, daha az atık oluşturan, çok daha doğa dostu bir seçenektir.

 

whatsapp icon
0
icon
icon
Ürün Sepete Başarıyla Eklendi
Ürün Favori/Beğeni Listesine Eklendi